ÚvodPoslední hodiny v družině – návštěva jezevce Bédi

Konec školního roku, hurá na prázdniny! Ale ještě několik málo hodin ve školní družině. Každé oddělení je tráví jinak. Určitě ale budeme mít na co vzpomínat.

V úterý odpoledne nás v družině Veverušáků, kde byly i děti z 3. a 4. oddělení, navštívil náš kamarád jezevec Béďa. A co od nás chtěl? Proč za námi dorazil? To byla otázka několika dětí, které si v tom okamžiku vzpomenuly na jezevce Béďu a jeho putování s ním. My jsme ve 2. a 3. oddělení totiž plnili úkoly jezevce Bédi. Tři nejlepší dvojice, které se umístily na medailových místech, jsme odeslali do soutěže. A tak jezevec Béďa přišel za námi, aby nám předal odměny. To bylo radosti. O odměny jsme se ve dvojicích dělili spravedlivě, aby někdo neměl víc či méně. A tak to má být. My děkujeme jezevci Béďovi za krásné odměny a těšíme v novém školním roce na další zajímavé akce a soutěže.
Ani 1. oddělení nebylo pozadu. To se dnes vypravilo na veřejnou výstavu pohádkových postav a ilustrací z knih, která se nachází v Galerii Zastávka na autobusovém nádraží v Berouně. Děti hledaly své obrázky, neboť tato výstava byla naše! Jsou zde vystaveny obrázky školní družiny na pohádková témata a na naše město. Přes velmi teplé počasí se nám výstava líbila.