ÚvodA bude konec…

Lyžařský výcvikový kurz 8. ročníku v Bedřichově se naplnil a my odpočítáváme poslední hodiny pobytu na horách. Tak, jak vypadal začátek v příjezdu účastníků do Bedřichova, se nakonec pozměnil v náš prospěch.  Zima se nad námi slitovala a my si mohli konečně užít radovánek „Paní Zimy“.

Dnes 7. 1. byl poslední den, kdy jsme vyrazili na sjezdovku na Severák. Po snídani a úklidu odjíždíme autobusem, abychom si dnešní den ještě hodně užili na sněhu. Lyžujeme dle pokynů našich instruktorů, snowboardisté procvičují zvyky, aby se již někam pohnuli. Přestože je docela chladno, my si dnešní lyžovačku opravdu užíváme. Po čtyřech hodinách lyžovačky odjíždíme zpět a jdeme na oběd. Pak následuje polední klid a jdeme do sprch. Poté se opět scházíme v jídelně a dohráváme hru „twister“. A už jsou zde i první výsledky. Vyhodnocení proběhne po slavnostním vyhlášení a ukončení lyžařského kurzu. V 18 hodin je večeře a jdeme balit. Nejprve lyže a obuv, po skončení i naše věci, ale ne všechny. V půl osmé v jídelně ukončení kurzu a vyhodnocení soutěží.
Souboj slepých rytířů:
1. Patera Josef
2. Řáda Pavel
3. Fořt Vojta
Obouvání židličky:
1. Šulcová Valerie
2. Hrachovina Matěj
3. Sovová Kateřina
TWISTER:
1. Keller Adam
2. Jupová Julie
3. Holeček Adam
4. Hechtová Daniela
Bodování úklidu pokojů:
1. Raffaová, Vytisková, Kaštánková
2. Bínová, Jungmannová, Jupová
3. Čepelová, Andielová, Hechtová, Štefflová, Šulcová, Kozáková, Sovová, Kovácsová
Vítězové obdrželi diplom a malou odměnu. Blahopřejeme!
Po skončení hodnocení pokračujeme v dalších hrách. Po ukončení zábavného společenského večera ještě několik informací k zítřejšímu odjezdu a potom již poslední: DOBROU NOC A SLADKÉ SNY. Zítra nás již bude čekat teplo našeho domova.