ÚvodTýden míčových her pokračoval

Tento týden ve školní družině pokračovala další část sportovních soutěží, která byla již započata. Pokračování však bylo bez dětí z 2. oddělení, které byly ve škole v přírodě.

Hned v pondělí pokračovaly děti z 1., 3. a 4. oddělení ve sportovních soutěžích v rámci Týdne míčových her. Právě dnes byl odehrán florbalový turnaj, ale ne na venkovním hřišti, ale v hale naší školy, neboť venku pršelo. Čtyři skupiny svedly boj do úplného finále a hned po skončení byl vyhlášen vítěz florbalového turnaje. Jak to dopadlo? Na 1. místě se umístila 2. skupina, na 2. místě 4. skupina, na 3. místě 3. skupina a s ní současně i 1. skupina. Boj byl velmi vyrovnaný.
V úterý bylo počasí již lepší a my vyrazili ven do prostoru u Berounky. Zde mezi skupinami proběhl finálový boj v zaháněné. Opět napínavý a vyrovnaný boj mezi skupinami. A výsledky?
1. místo obsadila 4. skupina, 2. místo obsadila 1. skupina, 3. místo obsadila 2. skupina a na 4. místě se umístila 3. skupina.
Blahopřejeme a v příštím roce budeme pokračovat. Každý za svoji hru obdržel malou odměnu.