ÚvodSlavnostní koncert malých flétnistů

Již několik let pracuje při školní družině kroužek hry na flétnu, a to pod vedení paní vychovatelky Miroslavy Pacákové. Kroužek je rozdělen na dvě části – začátečníci a pokročilé. Každým rokem vždy v červnu kroužek pořádá Koncert mladých flétnistů pro své rodiče.

Slavnostní koncert kroužku, který pracoval v letošním školním roce se uskutečnil právě dnes, 10. 6. 2022. Děti společně předvedly svým rodičům to, co se během školního roku naučily při hře na flétnu. Po společném vystoupení se představili i jednotlivci, a dá se říci, že nebylo ani poznání, kdo je začátečník a kdo pokročilý. Povedlo se, děti byly samy se sebou spokojené, paní vychovatelka jim rozdala i „Pískací vysvědčení“ a tímto mohl být pro letošní školní rok kroužek hry na flétnu zakončen.
Můžeme říci, že i rodiče byli z Koncertu malých flétnistů nadšeni a s prací kroužku spokojeni. Velké poděkování za výdrž patří nejen dětem samotným, ale také paní vychovatelce Miroslavě Pacákové. Věříme, že kroužek bude pokračovat ve své práci i v příštím školním roce.

no images were found