ÚvodUž jsme tady z výletu…

Po škole v přírodě, stejně jako po jiných akcích mluvíme s dětmi o tom, jak se jim líbilo, či nelíbilo. Zde jsou názory čtvrťáků:

…Chata, kde jsme spali, byla dobrá i pokoje byly v pohodě. Den před odjezdem jsem se dozvěděl, že spím s A., myslel jsem si, že to bude hrozné, ale bylo to dobré…. Vojta K.

…Po večeři jsme se umyli, oblékli pyžamo a vyčistili zuby. Ale nešli jsme spát, protože nám paní učitelka ještě před spaním četla z knížky.  Adélka F.

…Po večeři bylo vyhlášení, sprcha a spát. No, samozřejmě, že jsme si povídali, ale potom spát….Viktorka C.

…Ve středu jsme šli na hrad Zvíkov. Dozvěděla jsme se, že Zvíkov byl jako dočasná ochrana korunovačních klenot. V pátek jsme odjížděli. Moc se mi tam líbilo a bylo moc fajn být s kamarády. Nejvíc se mi líbilo, když jsme každé ráno začali velkou párty na chodbě pořádně  Klárka T.

…K snídani byl vždycky bufet – perník, müsli, houska a ještě další… Eliška D.

…Báječná škola v přírodě … Anička B.

Jak jsem nikam nejel – Štvalo mě to,… bylo mi to líto… hrozně jsem se těšil, ale nic z toho se neuskutečnilo. Musel jsem být doma (sádra) Felix B.

…Myslel jsem si, že to bude hrozné být s V. na jednom pokoji, ale dopadlo to dobře. Vlastně to bylo celé super. Udělali jsme si partu, byli v ní kluci V.C., H.K., T.S. a V.K. Moc jsem si to užil . Emil – Alexandr.B.

…Snídaně byla božská a druhý den proběhl v pohodě. Máma doma otevřela kufr a málem dostala infarkt. Vašek C.

…V jídelně byly hororové záchody. Honza je nazval “backrooms”. T. tam volal I see you….  B. vyletěla strachy… Madlenka P.

…Pátek byl takový balicí. Všichni balili a hurá do autobusu. Máma kupodivu nedostala infarkt. Baruška V.